O Polish Chess Tour

Polish Chess Tour to cykl amatorskich turniejów szachowych.

Do tej pory turnieje dla amatorów odbywały się przeważnie w salach gimnastycznych szkół albo salkach w domach kultury. Chcemy wznieść takie wydarzenia na nowy poziom i sprawić żeby uczestnicy amatorskich turniejów poczuli, że biorą udział w czymś prestiżowym i dużym.

Polish Chess Tour to cykl turniejów dostępny dla każdego amatora ale jednocześnie zorganizowany na najwyższym poziomie aby każdy uczestnik poczuł się jak prawdziwa szachowa gwiazda!

Zależy nam żeby turnieje PCT były dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. Chcemy żeby podczas każdych zawodów obecny był gość specjalny a uczestnicy otrzymali upominki przypominające im o miło spędzonym czasie.

Nie chcemy żeby gracze tylko z jednego miasta czy regionu mieli możliwość wzięcia udziału w naszych turniejach. Turnieje naszego cyklu będą rozgrywane w dużych miastach w całej Polsce!

Wszystkim chętnym dajemy również możliwość wzięcia udziału w turniejach kwalifikacyjnych on-line. Podczas takich turniejów gracze stoją przed szansą wygrania darmowego udziału w turniejach stacjonarnych. Jeden z turniejów kwalifikacyjnych jest wyjątkowy ponieważ zwycięzca takie turnieju zgarnia nie tylko wejściówkę ale również nocleg dla siebie i osoby towarzyszącej!

W przyszłości z każdego turnieju stacjonarnego odbędzie się relacja na żywo, która będzie na bieżąco komentowana z jednego z popularnych polskich streamerów szachowych. Dzięki temu będzie można śledzić w internecie wyniki oraz oglądać partie, które są rozgrywane.

Oczywiście turnieje stacjonarne to nie wszystko. Zachęcamy do dołączenia do naszego klubu on-line gdzie organizowane są turnieje na platformie chess.com. W naszym wirtualnym klubie podczas turniejów on-line można wygrać atrakcyjne nagrody. Członkowie klubu PCT mają możliwość zdobycia ciekawych gadżetów, rywalizacji w rozgrywkach ligowych oraz rozwijania swoich umiejętności dzięki dostępowi do materiałów edukacyjnych.

en_GBEN